У Рівному відкрили новий дитячий розважальний центр "Fly Kids"

Новий дитячий розважальний центр "Fly Kids" нещодавно відкрили в Рівному. Тут розваги на свій смак і незабутні емоції можуть знайти діти різного віку, адже комплекс має чимало особливостей і здивує навіть найвибагливіших відвідувачів.

Тут, на маленьких рівнян чекають неймовірний сухий басейн, канатна доріжка, першокласні батути, комп'ютерні ігри, аерохокей,  лего-зона, кімната творчості, різноманітні атракціони та майстер-класи. А для тих, хто любить готувати "Fly Kids" підготував сюрприз - перша у Рівному кімната "Майстер-Шеф", де діти зможуть брати участь у різноманітних майстер-класах та ігрових програмах.

І це ще не все, адже заклад має власний ресторан із кондитерською. Тому ідеально підходить не лише для щоденних розваг малечі, а й святкування дитячих днів народження та інших подій.

Більше того, у "Fly Kids" діють тематичні кімнати для святкування днів народження. Зокрема, на дітей чекають: Монстр хай, Міньйони, Аліса в країні чудес і багато інших улюблених персонажів, які доповнять будь-яке свято і допоможуть зробити його незабутнім.

Знаходиться дитячий розважальний центр "Fly Kids" у торговому центрі "Арена" на вулиці Київській 67А. Графік роботи - з 10-ї до 21-ї. Номер телефону - 068 928 29 29.

© Fly Park 2016. Разработка "PRO1C" , дизайн - "Акцент"